a year ago

Mimosa Vermillion

Udało mi się zrobić nowy rysunek, z którego jestem całkiem zadowolona :D
Oczywiście nadal muszę popracować nad kilkoma rzeczami, zwłaszcza dłońmi, ale chyba idzie mi coraz lepiej. - Więc się pochwalę :)

Rysunek przedstawia Mimose Vermillion z anime "Black Clover". Jest to moja ulubiona żeńska postać z tego uniwesum. Jest chyba jedyną osobą z rodziny królewskiej, która nie traktuje innych z góry, ale pomaga każdemu i jest miła. W dodatku jest healerem :D. A jej magia kwiatów jest bardzo fajna.

Rysunek mi zajął troooochę czasu. Kilkanaście godzin na pewno pękło :P
Mimosa jest w dość "niezwyczajnej" pozycji. Ma podniesioną jedną rękę, a nogi lekko skrzyżowane. Nie chciałam jej rysować w pozycji jak np. do paszportu, ponieważ chcę ćwiczyć rysowanie postawy itp. i myślę, że to jest dobre ćwiczenie. Tło jakieś super ekstra nie jest - nie chcę poświęcać mu za dużo czasu, wolę się skupić na głównej postaci, ale tutaj jest kolorowe tło z bombelkami (xd) i z kwiatuszkami. Żywe kolory dodają uroku :3

Tak czy siak, biorę po opini i słucham Państwa. (Tz. możecie napisać co wam się podoba lub co wam się nie podoba.)

  • 66Upvotes
  • $2.52Reward
  • 6Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments